Úvodná stránka / misc

AI-9 Multi-language Intelligent FTTH VFL Šesť Motorov Arc Signál Fire Ai-9 Optický Fusion Splicer zvárač s OPM VFL DARČEK

€805.55

€765.27

Popis produktu

  • Platné vlákniny:
  • Kontrolné technológie:
  • Číslo Modelu: AI-9
  • VFL:
  • Zobrazenie:
  • Napájanie:
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Názov Značky: Joinwit
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Doba ohrevu:
  • Vrátenie a strát:
  • Certifikát:
  • Veľkosť: 10*10*10
  • Spojovanie metóda:
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Režim zaostrenia:
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Spojovanie Času:
  • Splice Strata:
  • Položka Dĺžka: 1m

Štítky: laserom rezané šatky, ai9, optický splicer, Vlákna, čepeľ fusion, zadný kryt pre redmi 4, digitálny fólie tlačiareň, ftth nástroj, multi zvárač, 50mw vfl

Napíšte svoju recenziu!

Hodnotenie

Súvisiace produkty

Novinka

Výpredaj

Vysoká Presnosť Optického Vlákna Sekáčik 0.5 stupeň Cliveuse Vlákno Optique

Vysoká Presnosť Optického Vlákna Sekáčik 0.5 stupeň Cliveuse Vlákno Optique Vysoká presnosť optického sekáčik na použitie spoločne s fusion splicer stroje, kvalita je zaručená! Každé vlákno sekáčik je dobre testované pred odoslaním. Sme je zameraný na výrobu najlepšie

€123.29

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

Vysoký Výkon Optických Identifikátor FTTH Live Vlákniny Identifikátor 800-1700nm 270Hz,1kHz a 2kHz Optického Vlákna Identifikátor

fibra Optica identificador Vysoký Výkon Live Vlákniny Identifikátor 800-1700nm Optického Vlákna Identifikátor Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich

€93.53

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

100M 1 Core SC Krytý Drop optický patch kábel jednom režime Simplex FTTH Drop Optický Kábel G652d jumper kábel doprava zadarmo SCU

Email:[email protected] Skype:e_link60 SC UPC Vonkajšie Drop optický patch kábel Kábel jednom režime Simplex FTTH Drop Optický Kábel G652D jumper kábel 1 core 1 ocele 1 Core 2 Ocele: PIC Zobraziť:

€26.19

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

Doprava zadarmo Huawei HG8120C 1GE+1FE +1PORT Optický onú exkluzivitu ONT Gpon Modem VIOP Huawei Optický Router

Doprava zadarmo Huawei HG8120C 1GE+1FE +1PORT Optický onú exkluzivitu ONT Gpon Modem VIOP Huawei Optický Router EG8120L má rovnakú funkciu ako HG8120C Popis Produktu GPON Rozhranie: 1 * GPON rozhranie (SC/UPC) Prenosová Rýchlosť: 2.488 gb / S downstream a 1.244 Gbpsupstream LAN: 2*10/100 Base-T

€23.13

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

TM-600 Základné VDSL VDSL2 Tester pre xDSL Linky test a Údržba Nástrojov (ADSL/ADSL2/ADSL2+/VDSL2 /READSL s DMM Funkcia)

TM-600 Základné VDSL VDSL2 Tester pre xDSL Linky test a Údržba Nástrojov (ADSL/ADSL2/ADSL2+/VDSL2 /READSL s DMM Funkcia) Popis: TM-600 VDSL tester osobitne navrhnuté pre xDSL linky test (xDSL zahŕňajú: ADSL, ADSL2, ADSL2+, READSL, VDSL2 atď.) a údržba poskytuje xDSL test, PPPoE dial test, DMM

€254.24

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

COMPTYCO FS-60F Automatický Inteligentný Optického Vlákna Fusion Splicer FTTH Optických Vlákien Zváranie Spojov Stroja zvárač

COMPTYCO FS-60F popis produktu: 1, Čínština / English dual jazyk zapínanie. 2, bez demontáže tri-v-jednom univerzálne zariadenie (chvost vlákniny, holé vlákna, koža). 3, jadro zarovnanie, 7-9 sekúnd zváranie, 18-26 sekúnd ohrev (kúrenie čas je možné nastaviť, kúrenie teplota môže byť nastavená).

€663.24 €530.59

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

50/100/200/500PCS SC APC Simplex single-mode optického Adaptér SC Optického vlákna spojka SC APC Vlákniny príruby SC konektor

SC/APC na SC/APC Singlemode Simplex Vlákniny Adaptér, Optický adaptér, niekedy sa nazýva aj ako spojka, je malé zariadenie určené na ukončenie alebo odkaz na optických káblov a optických konektorov medzi dvoma optických liniek. Spojením dvoch konektorov presne, optické adaptéry umožňujú

€17.43 €8.20

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

DLENP 10/ 50/ 100/ 300 KS Vložené SC UPC Optický Konektor FTTH Single-Mode Optického SC Rýchle Adaptér Oblasti Montáž

10/ 50/ 100/ 300 KS FTTH SC UPC single-mode optického SC UPC rýchly konektor FTTH Optický Rýchly Konektor SC Konektor Oblasti Montáž 1. FTTH projektu použiteľné 2. Pole inštalovateľných 3. Vložiť strata menej ako 0,3 dB 4. Kov V-tvar dutiny v práci aj vo vysokých

€7.58 €5.31

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

Loď z Ukrajiny, ruskej Menu Vysoko Presné OTDR Mini Pro Optická Čas Domény Reflektometra 1310nm a 1550nm Optický FC SC

Loď z Ukrajiny, bez colných poplatkov Prístroj je s ruskými Menu FR-980REV Vysoko Presné OTDR OPTIMALIZOVANÝ PRE FTTx/MDU VLÁKNINY NASADENIE A riešenie PROBLÉMOV, VHODNÉ PRE METRO

€210.88

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

10 ks Optického FTTH Tool Kit s Power meter VFL FC-6S Vlákniny Sekáčik Drôt striptérka CFS 2 Miller studenej križovatke nástroj sady

Balenie Obsahuje: 1 x Mini Power Meter (-70~+80dbm/-50~+26dbm) 1 x VFL (1MW 5 KM) 1 x FC-6S Vlákniny Sekáčik 1 x CFS-2 Optických Vlákien, Striptérka 1 x FTTH Drop Kábel Striptérka 1 x lcohol Fľaša 1 x Sekáčik Nastavenie Nástroja 1 x Pevnej Dĺžky 1 x Sekáčik Taška 1 x Toolkit Taška Detaily

€67.17

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

I3 Fusion splicer Automatický Inteligentný Optického Vlákna Fusion Splicer kvalita je porovnateľná s FSM-60.

Newes Kráľ komunikácie I3 Fusion splicer Automatický Inteligentný Optického Vlákna Fusion Splicer vodotesný, prachotesný Proti padaniu

€790.78

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

Doprava zadarmo 1 pár gigabit fibra optické na rj45 UTP media konvertor 1310/1550 vlákniny ethernet switch vlákniny interruptor

Doprava zadarmo 1 pár gigabit fibra optické na rj45 UTP media konvertor 1310/1550 vlákniny ethernet switch vlákniny interruptor Špecifikácie: Normy IEEE802.3 10Base-T IEEE802.3u 100Base-TX/FX IEEE802.3ab 1000Base-T IEEE802.3z 1000Base-SX/LX IEEE802.3x Flow control IEEE802.1p QoS IEEE802.1d Spanning

€35.71

Vložiť do košíka

© 2021 Dadastudio.sk. Všetky Práva Vyhradené.